Gizlilik Sözleşmesi

https://lahniza.com/, kullanıcıların www.lahniza.com (“Websitesi”) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi, tc kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

www.lahniza.com, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kullanıcının izni dışında kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. www.lahniza.com’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.lahniza.com’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

www.lahniza.com, kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

www.lahniza.com’ten promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız size gelen e-postadaki “Abonelikten Çık” bağlantısını kullanabilirsiniz.

Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Başa dön tuşu